Georges

Alpine (holy) guide

Description:
Bio:

הוריו של ז’ורז’ היו מאמינים אדוקים (אביו אף היה ממלא מקום שמש זוטר בכנסיה המקומית), והוא בעצם אהב את אלוהים מגיל 0, אם כי תמיד היה גם קצת פרחח והכעיס את הבריות. בגיל 12 הוא שמע קול נעים ורך שמשך והדריך אותו לתוך היער, והוביל אותו לעבר עץ ענק ויפהפה. הוא עמד מביט בעץ בהשתאות, עד שאותו הקול ניער אותו כאילו מתוך חלום, והוא רץ/הלך/נפל חזרה הביתה, כדי לגלות את הכפר עיי חורבות מעשנים.
הוא מיד רץ לראות מה קורה עם הוריו, ובדרך נתקל במין יצור משונה ומוזר שפנה אליו בשפה לא מובנת, הוציא לשון שחורה שלקקה פה מלא שיניים, והצביע עליו. מיד פרץ מידו המושטת של היצור זרם שחור שעטף את ז’ורז’. למרבה הפתעתו של ז’ורז’ (ושל היצור המוזר), הזרם השחור פשוט המשיך הלאה בלי אפילו ליצור איתו מגע. היצור ניסה את אותו טריק פעמיים נוספות, ואז פשוט זינק אליו והיכה את פניו עם צפורניים חדות. ג’ורג’ הרגיש פרץ של כאב חד, וכבר הכין את עצמו למות כשהקול שהוליך אותו ליער אמר לו ליפול על הרצפה, והוא נפל. אותו יצור השתהה לשניה אחת, האחרונה בחייו. ואז הוא נפל כשבגופו תקועה חנית שעדיין מהבהבת בניצוצות חשמליים.
מאגוס פלמבואיסט, צייד שדים, הגיע לאיזור בדרך נס, והרג את אותו שד מרושע ואכזר. המאגוס, שזיהה מיד את הילד כבעל פוטנציאל, הציל אותו ולקח אותו לקובננט.

בשנה שלאחר מכן ז’ורז’ חי בקובננט, ושימש כשוליה לאחד המאגוסים. במהלך זמן זה, העין שנפצעה על ידי הדמון נתמלאה ולכאורה נרפאה פיזית, אלא שהיא לא חזרה לראות את העולם הארצי. לעומת זאת, הוא התחיל לראות באמצעותה דברים שרוב האנשים לא מסוגלים לראותם. כך הוא יכול להבחין בדמונים – כמו גם בקדושים ומלאכים – וכך הוא יכול גם להבחין בתופעות קסומות מסוימות כמו גבולות רגיו. כאמור, העין אינה לחלוטין נורמלית, וזה אף ניכר בה – הצלקת נותרה בעינה והעין עצמה היא לבנה לחלוטין, ללא אישון וללא כלי דם.

לאחר כשנה, ה"פארנס" שלו השתכנע סופית שלמעשה אין לז’ורז’ את הגיפט, כמו גם שום יכולת לעשות קסמים – מעבר ליכולות הראייה העל טבעיות שהתפתחו עם העין שגדלה – ולכן הפסיק ללמד אותו. ז’ורז’ הביע את רצונו להמשיך ולשרת את הקובננט והמסדר אשר הציל את חייו (ואשר האנשים הקשורים אליו אינם נרתעים מז’ורז’ כמו האנשים בכפרים ה"רגילים". בשל הראיה העל טבעית שלו, מצאו לו איזה סידור, והוא הפך להיות מעין מדריך/מורה דרך למשלחות של המסדר. הוא לא היה שייך לקובננט ספציפי, והועבר לפי הצורך בין קובננטים בתוך הטריבונל (ופעם אחת אף מחוץ לו).

מאז אותו יום הרה גורל ג’ורג’ ממשיך לשמוע את אותו הקול שהציל אותו, והוא קורא לו “המלאך שלי” ומשתדל להקשיב לעצותיו. אלא שהמצפון של המלאך מפותח הרבה יותר מהמצפון של ג’ורג’, ומדי פעם המלאך מתכעס עליו.
בכל מקרה, הוא לא מבין למה המלאך הציל אותו וממשיך לעזור לו, וכיוון שזה קרה בגיל כה צעיר, הוא מניח שזה לא בגלל משהו שהוא עשה אלא בגלל משהו שהוא עוד יעשה…

סגולות
Failed Apprentice, Guardian Angel, Inoffensive to Animals, Second Sight, Sense Holiness and Unholiness, True Faith, Wanderer

כשלים
Magical Air, Missing Eye, Poor Student, Weak Characteristics, Wrathful (Major), Prohibition (I must not strike another human. More details are in the Advancement tab), Animal Companion

Georges

קרח שחור GurArieLivniAlcasid siednert