קרח שחור

האיש ללא הפנים

ליבריוס מקים מתקן לטיהור מים וז'ורז' מקבל בעיטה בפנים

סתיו 1223: הרלינדה וליבריוס מטהרים שפכים

עקב הגילוי שהמים הזורמים בנחל היוצא מהבריכה של ג’ולייטה מכילים קסם כאוטי ומשפיעים על החיים (והצומחים) במורד הנחל, הפרק נרתם לצמצום ההשפעה האמורה.
כעזרה ראשונית, הרלינדה מייצרת מעגל עץ שחוסם את יציאת הדגים הקסומים על ידי קסם רגו אנימל (Might:7). היא שמה מעגלים כאלו במורד שני הנחלים הזורמים מהבריכה.
ליבריוס מקדיש את הסתיו לייצור מעגל קסום שמבטל את הקסם הכאוטי במים הזורמים דרכו (מבטל לחשים בעוצמה 35, חפץ בעוצמה 30 עם אפקט בעוצמה 16; 6 נקודות למחקר. STORY EVENT). את המעגל הזה הפרק מתכנן להסוות כחלק מגשר אשר ייבנה מעל הנחל.
ג’ובאני נשלח לקיצבוהל כדי לקבל מהברון הוגו אישור לבנות את הגשר האמור. הוא מספר לברון הוגו על התגלית האחרונה שלפיה המים מזוהמים בקסם כאוטי, ולמשל מרעילים את מטעי התפוחים. הברון הוגו מאשר את בניית הגשר, ומוסכם כי הגשר יהיה גשר אגרה אשר תממן את תחזוקו.
חקירה של דייגי הכפר מעלה כי פעם בשבועיים בערך הם צדו דג משונה ופשוט מעכו אותו לעיסה יחד עם שאר הדגים.
לאחר החורף ליבריוס מתקין את החישוק הקסום בגשר.

סוף הסתיו: צרחה ביער

ז’ורז’ מסייר ביער כהרגלו, כאשר לפתע הוא שומע צרחה של פחד. בלי שהיות הוא רץ לכיוון הצווחה ומוצא אישה צעירה שצורחת בבעתה כשהיא מליטה את פניה. על השביל, לא רחוק ממנה, מוטל איש זקן. בדיקה מהירה של ז’ורז’ מבהירה שהאיש מת. ראיית הבלתי נראה של ז’ורז’ מאפשרת לו לזהות דמות עם פנים כשל הגופה מסתתרת ביער. ז’ורז’ מנסה לשדל את האישה להתרחק משם, אך היא מליטה את פניה בידיה וצועקת בבכי “אל תסתכל עלי! אל תסתכל עלי!”. ז’ורז’ מתייאש, יורה על האיש המוזר והבלתי נראה, שכאשר החץ פוגע בו מתגלה בעצם כחסר פנים. מתפתח קרב שבו ז’ורז’ מחסל את האיש המוזר וקצת נפצע בעצמו. בתום הקרב ז’ורז’ מנסה להרגיע את האישה, אבל תוך כדי הוא חוטף ממנה בעיטה חזקה בפרצוף. ז’ורז’ מתעצבן, מקלל אותה וצועק עליה, וחוזר לאחווה בעצבים, לאחר שהעמיס את שתי הגופות על הסוסים שעמדו שם מבוהלים. כשהוא מגיע לאחווה הוא פוגש בהרלינדה, אשר בודקת את שתי הגופות בדיקה ראשונית, ומגלה שחסר הפרצוף הוא פיה. כשהיא מגלה שז’ורז’ נטש את אותה אישה צעירה, היא מיד משפיעה עליו לחזור לאסוף אותה. ז’ורז’, הרלינדה וג’ולייטה חוזרים אל האישה, ושם ז’ורז’ מגלה מעגל של עקבות. נראה שאנשים (פיות?) רבים הגיעו מכל מיני כיוונים, ויצרו מעגל גדול סביב האיזור שבו נתקפו האישה והזקן. האיש הבלתי נראה שז’ורז’ הרג היה מחוץ למעגל. נראה כי לאחר זמן מה שעמדו שם במעגל, הם התפזרו לכל מיני כיוונים.
בשיחה עם האישה מתברר כי אביה (להלן “הגופה”) היה אחראי על גיוס עובדים בטירת רוזנהיים(? הטירה שנבנית מצפון לנו ולסט. ויבורדה), וכי הם רכבו לקיצבוהל כדי לגייס שם עובדים. זו להם הפעם הראשונה שהם עושים את דרכם לקיצבוהל.

Comments

- לפי הפוסט הקודם למעגל העץ של הרלינדה יש פנטריישן של 9.

- לדעתי לא קיבלנו בסוף את ה-story event האמור

האיש ללא הפנים
GurArieLivniAlcasid siednert

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.