קרח שחור

אביב 1223 עד חורף 1225 - שיר של קרח ואש

אביב 1224

ג’ולייטה, הרלינדה, ליבריוס והגרורגים מתעוררים במעבה היער אחרי לילה לא קל. הם מתחילים ללכת במעלה אל הפסגה. ג’ולייטה מבחינה שלמרות שהאביב כבר התחיל להשפיע על הסביבה כאן, גל קור קיצוני שינה את פני הדברים ממש לאחרונה. כאשר הם מגיעים לפיסגה הם מבחינים שהוואדי המשתרע מדרום לה קפוא לחלוטין. כל העמקים האחרים בסביבה אביביים ונעימים. משהו אינו כשורה!
יורדים אל הוואדי. הכל שם קפוא, כולל הנחל שעובר שם ואגם קטן בקצה הוואדי. שכבת הקרח היא דקה וזכוכיתית. בקצה הוואדי יש תלולית של שלג. עקבות של יצור עם זנב עבה וכבד וגם רגליים, מובילות אליה. אחרי התמהמהות ארוכה ג’ולייטה מאבדת סבלנות ומתחילה להתגנב לבדה לכיוון התלולית. מאחורי התלולית היא מוצאת פתח של מערה ונכנסת פנימה.
בתוך המערה היא מוצאת ערימה של ציוד כולל כד מלא מטבעות זהב. היא מתחילה להזיז דברים כדי להגיע לכד ואז קורה הדבר ממנו כולם חששו. תלולית השלג מתנערת, מתעוררת ומתרוממת וממתחתיה יוצאת לטאה נחשית ענקית. הלטאה נוהמת אדי קור. ויש לה קשקשים וראש של נחש.הרלינדה מזהה את הלטאה כיצור צפוני – סוג של לטא כפור – בעל הגנות קסומות ורעל.
ג’ולייטה והגרוגים מחסלים את הלטא שמיד מתחיל לבעבע ג’לי כחול ומגעיל. ליבריוס והרלינדה אוספים את הג’לי בשני כדים. אחר-כך הרלינדה שמה לב שיש משהו בערימת הכדים והגרוטאות שהוא קסום. הגרוגים מתחילים לפנות את הערימה עד שהם מגיעים לחתיכה של מסגרת עץ מצופה זהב שהיא בעלת הקסם.,
אספנו את המסגרת, שני כדים עם מטבעות זהב, 6 פונים של ויס, ועוד הרבה קשקשים.

ובינתיים בלומיניס אמפטום:
ברוטוס ממציא עוד לחש שהופך גשם לשמן.
ליבריוס ממציא לחש שמעייף אנשים ומגיע לתגלית.
הרלינדה ממשיכה לעבוד על משהו שאף אחד לא מבין

קיץ 1224
בלומיניס אימפטום החיים ממשיכים על מי מנוחות עד שהמעבדה של הרלינדה מתפוצצת. ג’ובני מחלץ את הרלינדה מהלהבות, וכשהוא שואל אותה מה לעזאזל היא עושה היא פשוט לא מצליחה להיזכר על מה היא עבדה בשלוש העונות האחרונות. לאחר כמה ימים ג’ובאני בא להרלינדה ושואל אותה אם היא יכולה לעזור לו למצוא או להמציא לחש שהופך אישה עקרה לאישה פוריה.
ליבריוס מנסה להקבע את התגלית שלו, אבל נכשל.
ברוטוס ממציא לחש שהופך גשם לאש.

סתיו 1224
ברוטוס ממציא לחש של גשם כאוטי ומשיג דיסקברי חדש למחקר התופעה של הקסם הכאוטי. הוא מגלה שהשימוש בקסם כאוטי גורם לעיוות קל שבקלים בגופו לאחר עונה שלמה..
ליבריוס ממציא שוב לחש שמעייף אנשים ושוב משיג תגלית

חורף 1225
בזמן קיבוע התגלית שלו, ליבריוס כמעט נכנס לדימדומים

אביב 1225
ברוטוס ממציא (לאחר שתי עונות של ניסויים) קסם של זיקוקים שיוצרים תבניות כאוטיות. הוא משיג תגלית חדשה במחקר התופעה הכאוטית כאשר הזיקוקים הכאוטים שלו פורצים וחורגים מהמסגרת, הטווח והמטרה של הלחש. ברוטוס מנסה לעצור את הקסם בעזרת הקסם המוטנטי אבל מגלה שהוא איבד בו שליטה לחלוטין וחלקת האקליפטוסים של הרלינדה נשרפת.

Comments

GurArieLivniAlcasid ArielShatil

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.