קרח שחור

אביב מתעתע

חורף 1222

ברוטוס חוקר את העובר ומשקיע בו (עד 10) ויס על מנת לפתוח אותו לחפץ קסם בהמשך. המחקר אינו מניב תוצאות של פריצת דרך אבל העובר הופך לחפץ קסם.

חורף 1223

ברוטוס לומד מויס כאוטי. מתפתח דיון בין המאגוסים לגבי האפשרות ללמוד מויס בשלב זה ועד כמה יבחנו את העניין בהרמת גבה בטריבונל. ליבריוס טוען לכאן ולכאן, הוא חושש מההשלכות של למידה מויס כזה נדיר. מצד שני, הוא טוען, אין לאחווה הרבה אופציות אחרות כך שנראה שאין סיבה לפחד מתגובת האחוות האחרות. אחרי שהדיון מתחיל לנוע לכיוון מאוד תיאורטי, ג’ובאני מתרגז ומתעקש שכל מאגוס יכריז מה העמדה שלו ועד כמה הוא מתכוון לתמוך בחברי הקבוצה שלו במידה ויסתבר שהטריבונל עורך חקירה בעניין. לאחר דין ודברים, ליבריוס מצהיר שהוא בעד למידה והויס. הרלינדה מאמינה שצריך ללמוד מהויס אבל לא רוצה לקחת צד בדיון.
ברוטוס משקיע ויס כאוטי. נראה לרגע, כאילו הניסוי מצליח מעל המצופה. הויס- חתיכה מלב האייל- גדל בחומר השימור שלו ומפתח מעין זרועות כוכב. כל זה עד שיום אחד התרבית מפוצצת את כלי הקיבול שבו היא נמצאת ומתייבשת.

בחזרה לאחווה
סתיו 1224
שולחים גרוגים לינבך ולסטנס. הגרוגים מודיעים על מקרים של מוות בקרב זקנים שנחנקו ממעין גידולים.

אביב 1224
ג’ולייטה מגלה שהאגם שלה עדיין קריר משהיא זוכרת בשנים קודמות. הרלינדה הולכת לאסוף את הויס מהדגים בצד המערבי ומגלה שהמים שם קפואים.
פורטונטוס נהנה מטבילה במים הקפואים.
ג’ולייטה, ליבריוס והרלינדה הולכים לסריקה עם שלושה גרוגים. ברוטוס מצייד אותם בקסם של חום. הם מגלים שהאדמה בצד הדרומי של הנהר קרה יותר ומתחילים לסרוק את היער. הרלינדה מתחקרת שועל שאומר שהוא זיהה משהו כחול, גדול, קר ומפחיד בהמשך ההר. הרלינדה נזכרת באגדות על דרקוני קרח באזורים מרוחקים בזמנים אחרים. ג’ולייטה מנסה לנווט לכיוון מקור הקור, מה שלא כל כך עובד. אחרי 6 שעות ו 10 קמ הליכה הקבוצה מחליטה לחנות. הרלינדה מחממת עצמה באמצעות קראו אנימל של פרווה וליבריוס מחמם את כל השאר ואת עצמו באמצעות קראו איגנם של חום.

Comments

- הויס ששימש לפתיחת העובר לחפץ קסם לא נרשם בטבלת הויס.

- מקרי המוות של אותם זקנים בעלי גידולים קרו בינבך. בסטנס לא הצלחנו לאתר שמועות רלוונטיות בסטנס.

- בחניית הלילה הרלינדה, ג’ולייטה, ליבריוס ושלושת הגרוגים שמעו מעין רעמים/נהמות מאיזור ההר שלידו הם חנו.

אביב מתעתע
GurArieLivniAlcasid GurArieLivniAlcasid

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.