Brutus Mutantus of Mercere

The Mercerian Mutant Elementalist

Description:

כיוון שהמתת ההרמטית איננה צפויה ואין לדעת מדוע, איך או מתי יוולד תינוק שזכה בה, ומכיוון שבבית מרסר מעדיפים לחנך מגוסים מתוך הבית עצמו, הסירו מחוקקי בית מרסר את מרבית הטאבויים המיניים המקובלים. למעשה בית מרסר מעודד את כל בניו וצאצאיו של מרסר להביא כמה שיותר ילדים לאוויר העולם ולהתעלם ממוסכמות כמו נישואין או מונוגמיה. תוצאותיו של מנהג זה הן רבות ומגוונות. לבני בית מרסר ולבנותיו יצא שם של מופקרים, ובצדק. בנות רבות מצאצאיו של מרסר מולידות את ילדן הראשון ואפילו השני עוד לפני הנישואין. ילדים רבים מגלים בגיל צעיר שאבא ואמא הם בני דודים, או שאבא הוא השכן או מאגוס כלשהו שאמא פגשה בטריבונל אחר בעת עבודתה כרדקאפ.

תוצאה נוספת של מנהג זה הוא היווסדן של קהילות או קומונות של בית מרסר, בהן חיים אלו לצד אלו משפחות ורווקים עם עשרות ילדים זעטוטים המחונכים על ידי הקהילה, אשר נמצאת בדרך כלל תחת השגחתו של מאגוס או רדקאפ מרסרי המתגורר בה או בסמוך אליה ומחכה בסבלנות ליום בו יוולד בקהילה תינוק עם המתת. תינוקות בעלי מתת נלקחים בד"כ לדומוס מגנה בהרקו ומשם נשלחים לחינוך אצל מאגוס לפי החלטת הפרימוס.

הכפר הקטן מיטלרפוף, בו נולד ברוטוס, נמצא בעמק הצר שבין הכפר רורשך והעיר סט. גלן, והוא קומונה שכזו הנמצאת תחת עינו הפקוחה של המאגוס רוגיטיין לבית מרסר מפרק רורשך. מעט לאחר לידתו של ברוטוס הבחין רוגיטיין כי התינוק השמנמן נולד עם המתת ההרמטית. בגיל צעיר נלקח ברוטוס ממשפחתו, ולאחר סידרת מבחנים בהם עמד בהצלחה הוא הועבר דרך השער ההרמטי לדומוס מגנה בהרקו. שם, תחת עינה הפקוחה של הפרימה אינסטלה, הוא בילה את מרבית שנות לימודיו. מכיוון שבבית מרסר מנהלים רישומים מלאים של צאצאיו של מרסר, ברור היה שברוטוס הוא צאצא של טריסרס, בנו הצעיר של מרסר, אשר קיבל את הכינוי “מטונט” לאחר שגילה את הכישוף המוטנטי. אי לכך ובהתאם לזאת נבחר עבור ברוטוס פארנס שהיה מוטנט בעצמו: רסידיוס מוטנטוס, מאגוס זקן וחביב שעסוק בעיקר בהעתקת טרקטטוסים וסומות.

כיאה לחניך בבית מרסר, ברוטוס תמיד רצה להשתתף במסעות ארוכים או להצטרף לרדקאפס במשימותיהם, אולם שומניו הכבדים הקשו עליו לצאת למסעות שאורכם יותר מיום, והמתת לא תמיד איפשרה לו לרכב על סוסים או פרדות. הצלחתו הגדולה של ברוטוס בעבודת המעבדה, אם כן, לא נבעה מתוך חיבה עמוקה למעבדות וניסויים, אלא היא תוצאה של החינוך שקיבל מרסידיוס הזקן, וחוסר יכולתו של ברוטוס לצאת מן האחווה לזמן ארוך. למעשה ברוטוס בחר להתמקד באלמנטים – אוויר, מיים, אש ואדמה – בתקווה שהתמקדות בלחשים אלו תעזור לו לעמוד ולהתמיד במסעות ארוכים. העיסוק באלמנטים הפך חביב עליו במיוחד ונמצא כי הוא מועיל לבית מרסר ולרדקאפס שלעיתים קרובות נאלצים להתמודד עם איתני הטבע בעת מסעותיהם הרבים.

ברוטוס סיים את לימודיו בהצלחה יתרה. עם סיום לימודיו הוא מחליט שכדי להוכיח את עצמו וכדי להתעשר עליו לגלות מוטציה חדשה בקסם ההרמטי. מחקריו הראשונים הובילו אותו למסקנה שחייבות להיות מוטציות נוספות לקסם שעדיין לא נתגלו. אם יוכל לקשור מוטציה חדשה ללחשים קיימים כמו שעושים המוטנטים עם המוטציות המוכרות, שמו ילך לפניו והוא יפורסם במסדר לפחות כמו בניהם של האבות המייסדים. לחשים מוטנטים הם יקרי ערך, וכל מאגוס שיהיה בעל גישה ללחשים עם מוטציה חדשה יהיה בעל יתרון משמעותי על פני מאגוסים ללא גישה שכזו. מכשפים ישלמו ויס רב עבור חפצי קסם או טקסטים שכאלו, וזה בונוס לא רע בכלל.

כאשר החלו השמועות על הפרעה בקסם בטריבונל האלפים, ברוטוס מוטאנטוס ביקש מהפרימה לצאת לבדוק את הנושא בעצמו. תקוותו היא שההפרעה הזו תוביל אותו להבין טוב יותר את הקסם וכך אולי לגלות מוטציה חדשה. הסיבות מדוע הסכימה הפרימה לבקשתו של ברוטוס ואף דחפה את טריבונל האלפים לאשר את קבלתו אינן ברורות, אך מסיבה כלשהי היא תמכה בבקשתו ודחפה את העיניין עד שהצטרפותו של ברוטוס לפרק החדש אושרה. ברוטוס רואה בכך הזדמנות ראשונה לא רק לצעוד את הצעד הראשון לקראת התגליות הגדולות שהוא עתיד ומתכוון לגלות, אלא גם הזדמנות ראשונה לצאת למסע ולבדוק אם היכולות והקסמים שרכש בשנות לימודיו הרבות יועילו לו באזורים קשים ואכזריים כמו הרי האלפים.

Bio:

מנסה להמציא מוטציה של הקסמים שבה ניתן להחליף את הFORM של הלחש מצורה של יסוד אחד לאחר. למשל, לחש שאמור להוריד אבנים מהשמיים יוריד אש מהשמיים.

מדריך קסם מוטנטי למתחילים \ מאת ברוטוס מוטנוטוס

Brutus Mutantus of Mercere

קרח שחור GurArieLivniAlcasid ArielShatil